MIRESEVINI NE

Biba Impex

Aktiviteti jone zhvillohet kryesisht me pllaka (spanjolle & italiane), hidrosanitare, mobilje per tualete si dhe ngjites e hidroizolues te ndryshem te markes Mapei.

Merrni nje sherbim profesional per arredimin e ambjenteve tuaja

+355 69 20 84 045

MARKAT ME TE MIRA

Produktet Tona

PERSE NE

Cfare Na Diferencon

null

Porosi e Menjehershme

Ne ofrojme transport falas dhe i shpejte ne cdo qytet ne Shqiperi.
null

Cilesi

Produkte te ndryshme te certifikuara dhe me cilesi teper te larte.
null

Besueshmeri

Besueshmeri ne produktet qe ne ofrojme dhe pergjegjesi te plote per gjithcka.

Vizitoni Biba Impex

Ju premtojme se do te jemi te gatshem t'ju sherbejme me materiale, cilesi, cmim, transport falas si dhe me pergjegjesi te plote per gjithcka.